top of page

Hakkımızda

Zafer sucukları veteriner hekim kontrolündeki hayvanlarını tamamen hijyenik ve steril olan mezbahalarında yine uzmanlar gözetiminde ileri teknoloji kesim makineleri kullanarak sofralarınızda ki leziz "Zafer" etiketli sucuklar haline getirmektedir.

Kalite ilkemizin bir gereği olarak tesislerimiz düzenli olarak temizlenmekte ve halk sağlığına zararlı olabilecek tüm bakteri ve virüslerden arındırılmaktadır. Üretimde görev alan elemanlarımız gıda tüzüğünün getirdiği tüm kurallar çerçevesinde tesislerimizde çalışmaktadır.

Ürünlerimizde koruma amacıyla kimyasal ürünler tamamen en yüksek gıda kullanımı kalitesinde olup mamullerimiz de bu koruyucu kimyasalların gıda tüzüğünün gerektirdiğinden daha fazla miktarı kesinlikle kullanılamaz. 

Lütfen sağlığınız için kalitesiz ürün almaktan kaçınınız. Üzerinde üreticisi, ISO Belge numarası, Bakanlık izni, son kullanma tarihi, üretim yeri vb. bilgileri olmayan mamulleri kesinlikle kullanmayınız ve satın almayınız. 

Sofralarınızda ve kahvaltılar da gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz bir marka olan Zafer sucuk ve şarküteri ürünleri ile o doyumsuz lezzetin gerçek zirvesini tadacaksınız.

Vizyonumuz

      "Markamız, kaliteli ve özgün hizmet standartlarında, insan sağlığına uygun şartlarda müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla zincir markalar vizyonuna doğru ve emin yatırımlarıyla hedefine ilerlemeyi amaç edinmiştir."

Misyonumuz

      "Zafer sucukları ve markalarımız ile çevreye ve doğaya duyarlı ürettiğimiz ürünlerimizin tüketici sağlına özen gösteren yapısı ile sofralarınıza doğru ve güvenilir seçenekler sunmak genel misyonumuzdur."

Belgelerimiz

bottom of page